szukaj   wyszukiwanie zaawansowane
Artykuły piśmiennicze
Modelarstwo
Jakie produkty kupujesz najczęściej ?
bielizna
muzyka
książki
zegarki
perfumy
części komputerowe
filmy
inne
zabawki
sprzęt turystyczny
sprzęt sportowy
militaria
gsm

Sklep z modelami
Sklep z piórami
Regulamin zakupów w sklepie internetowym.
REJESTRACJA
Właścicielem serwisu oh.pl jest firma Bizmedia.pl Sp. z o.o., Małachowskiego 47/6 42-500 Będzin zwana dalej Bizmedia.

Klient dokonujący zakupów w sklepach zawartych w pasażu OH.pl zobowiązany jest do dokonania rejestracji w wybranym przez siebie sklepie.

Dane podane przez klienta mogą być wykorzystywane jedynie w celach marketingowych przez firmę Bizmedia. Poprawne wypełnienie formularza rejestrowego spowoduje uaktywnienie konta klienta w systemie. Osoba prywatna oraz firma może posiadać kilka kont klienckich. W gestii firmy leży zgłaszanie nieaktywnych kont w celu usunięcia ich z systemu.

Poprzez zarejestrowanie lub zalogowanie się Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym. Przekazanie danych następuje na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późń. zm.
Dane osobowe Zamawiającego zostają wprowadzone do bazy danych firmy Bizmedia.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

OFERTA

Oferta prezentowana na stronach pasaży handlowego OH.pl nie jest stanem magazynowym firmy, a prezentacją produktów zawartych w sklepach przałączonych do pasażu OH.pl. Wszystkie ceny prezentowane w OH.pl oraz w sklepach są cenami brutto (zawierają podatek VAT) podawanymi w polskich złotych. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen produktów.

GWARANCJA

Zasady gwarancji określa sklep, w którym dokonywany jest zakup.

Wyłącza się odpowiedzialność Pasażu OH.pl za niedotrzymanie warunków gwarancji poprzez sklep przyłączony do niego.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Firma Bizmedia nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące login oraz hasło klienta. Pasaż OH.pl nie jest stroną w sporach pomiędzy sklepem a klientem.

Pasaż OH.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie zamówienia ze strony sklepu .  współpraca | kontakt | zasady zakupów | polityka prywatności | regulamin